Home – Polish – New

H+K jest międzynarodową firmą działającą w obszarze public relations z ponad 80 biurami na całym świecie. 

Wierzymy, że każda firma, każda marka i każdy klient mają swoich odbiorców i dziś ci odbiorcy są wyjątkowo ważni. Dysponują mocą obalania zarządów, zmieniania strategii firmy i marki, wpływania na politykę rządu, niszczenia produktów i powoływania do życia jednorożców. Domagają się dziś prawdy, przejrzystości i najwyższych standardów postępowania.

Nasza obsesja na punkcie klientów oznacza ciągły rozwój nowych produktów i usług, który ma na celu zapewnienie klientom pomocy w komunikowaniu się z odbiorcami. Zawsze wersji beta.

Wierzymy, że marki, które mają przejrzysty i autentyczny cel społeczny oraz strategie postępowania dostosowane do celów firmy, mają największe szanse na sukces. Tę metodę współpracy z klientami mającą na celu wywieranie przez firmę wpływu nazwaliśmy 3P Communications™ 

Aktualności + informacje

Nasza wiedza specjalistyczna

Nasza obietnica składana klientom polega na tym, że ciągle się zmieniamy, by pomagać im w zaspokajaniu potrzeb, jakie napotykają w ramach swojej działalności oraz w lepszym komunikowaniu się z odbiorcami.   

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjneNasz macierzowy model działania pozwala nam zebrać najlepszą wiedzę fachową i specjalizacje z całej branży, by tworzyć dla naszych klientów wszechstronne zespoły.   

Nasza metoda polega na połączeniu strategii, kreatywności i innowacji, popartych danymi + analizą. 

Sektory

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjne.
Przeczytaj więcej

Usługi specjalistyczne

Świadczymy na rzecz naszych klientów usługi o najwyższej wartości. Niezależnie od naszego podstawowego doświadczenia stale wprowadzamy innowacje, aby pomóc klientom w pokonywaniu wyzwań, przed którymi stają, rozwijając nowe specjalizacje.
Przeczytaj więcej

Produkty

Od znalezienia najwłaściwszych influencerów po pomiar wyników kampanii w czasie rzeczywistym, dysponujemy produktami i narzędziami zapewniającymi, że nasza praca przynosi korzyści naszym klientom. 
Przeczytaj więcej