Home – Polish – New

Hill+Knowlton Strategies jest międzynarodową firmą public relations, założoną w 1927 roku w Cleveland Ohio, w której pracuje blisko 2500 konsultantów w 80 biurach na całym świecie.

Przyświeca nam jasny cel: stymulować wzrost, budować reputację i chronić przed ryzykiem biznes naszych klientów. Wierzymy, że każda firma, każda marka i każdy klient posiada swoje społeczności i dziś te społeczności są wyjątkowo ważne. Dysponują mocą obalania zarządów, zmieniania strategii marek i przedsiębiorstw, odsyłania w niepamięć popularnych produktów i tworzenia firm wartych miliardy dolarów. Domagają się dziś prawdy, transparentności i najwyższych standardów działania.

W H+K tworzymy, chronimy i równoważymy wartość biznesu poprzez autorskie strategie komunikacji. Nasze skoncentrowane na potrzebach klienta podejście wspiera ciągły rozwój produktów i usług, dzięki którym zapewniamy klientom wsparcie w budowaniu dialogu z ich otoczeniem.

Wierzymy, że marki, które mają prostą i autentyczną przewodnią ideę (purpose) oraz wdrożyły wywodzące się z niej strategie działania nakierowane na osiągnięcie celów biznesowych, mają dziś największe szanse na sukces. Wspieramy naszych klientów w budowaniu realnego wpływu na otoczenie w ramach autorskiego modelu 3P™Communications.

Aktualności + informacje

Nasza wiedza specjalistyczna

Nasza obietnica składana klientom polega na tym, że ciągle się zmieniamy, by pomagać im w zaspokajaniu potrzeb, jakie napotykają w ramach swojej działalności oraz w lepszym komunikowaniu się z odbiorcami.   

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjneNasz macierzowy model działania pozwala nam zebrać najlepszą wiedzę fachową i specjalizacje z całej branży, by tworzyć dla naszych klientów wszechstronne zespoły.   

Nasza metoda polega na połączeniu strategii, kreatywności i innowacji, popartych danymi + analizą. 

Sektory

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjne.
Przeczytaj więcej

Usługi specjalistyczne

Świadczymy na rzecz naszych klientów usługi o najwyższej wartości. Niezależnie od naszego podstawowego doświadczenia stale wprowadzamy innowacje, aby pomóc klientom w pokonywaniu wyzwań, przed którymi stają, rozwijając nowe specjalizacje.
Przeczytaj więcej

Produkty

Od znalezienia najwłaściwszych influencerów po pomiar wyników kampanii w czasie rzeczywistym, dysponujemy produktami i narzędziami zapewniającymi, że nasza praca przynosi korzyści naszym klientom. 
Przeczytaj więcej