O nas

Hill+Knowlton Strategies jest międzynarodową firmą public relations, założoną w 1927 roku w Cleveland Ohio, w której pracuje blisko 2500 konsultantów w 80 biurach na całym świecie.

Przyświeca nam jasny cel: stymulować wzrost, budować reputację i chronić przed ryzykiem biznes naszych klientów. Wierzymy, że każda firma, każda marka i każdy klient posiada swoje społeczności i dziś te społeczności są wyjątkowo ważne. Dysponują mocą obalania zarządów, zmieniania strategii marek i przedsiębiorstw, odsyłania w niepamięć popularnych produktów i tworzenia firm wartych miliardy dolarów. Domagają się dziś prawdy, transparentności i najwyższych standardów działania.

W H+K tworzymy, chronimy i równoważymy wartość biznesu poprzez autorskie strategie komunikacji. Nasze skoncentrowane na potrzebach klienta podejście wspiera ciągły rozwój produktów i usług, dzięki którym zapewniamy klientom wsparcie w budowaniu dialogu z ich otoczeniem.

Wierzymy, że marki, które mają prostą i autentyczną przewodnią ideę (purpose) oraz wdrożyły wywodzące się z niej strategie działania nakierowane na osiągnięcie celów biznesowych, mają dziś największe szanse na sukces. Wspieramy naszych klientów w budowaniu realnego wpływu na otoczenie w ramach autorskiego modelu 3P™Communications.

Nasi pracownicy

Nasi utalentowani pracownicy są tym, co nas wyróżnia. 

Właściwi ludzie we właściwym miejscu i we właściwym czasie: to nasz priorytet. Dzięki „zwinnej mobilności” jako jednej z naszych zasad przewodnich współpracujemy w różnych strefach czasowych, językach i kulturach, aby pomagać klientom w podejmowaniu świadomych decyzji i opowiadaniu ciekawych historii. Wszechstronna i samowystarczalna agencja sieciowa o znaczeniu lokalnym i zasięgu globalnym. 

Oferujemy bogatą wiedzę specjalistyczną, w tym umiejętności byłych dziennikarzy, nagradzanych scenarzystów, autorów przemówień, doradców ds. polityki publicznej, reżyserów, animatorów, strategów treści i publikacji, kreatorów oraz badaczy zachowań i danych. Nieustannie zatrudniamy nowe talenty i szukamy metod, aby pozyskiwać pracowników na inne sposoby; ponadto dokładamy starań, by inwestować w naszych pracowników, dzięki czemu osiągają oni najlepsze wyniki z możliwych. 

Dowiedz się więcej 

Nasza wiedza specjalistyczna 

Nasza obietnica składana klientom polega na tym, że ciągle się zmieniamy, by pomagać im w zaspokajaniu potrzeb, jakie napotykają w ramach swojej działalności oraz w lepszym komunikowaniu się z odbiorcami.  

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjneNasz model połączenia zakresu z głębokością pozwala nam zebrać najlepszą wiedzę fachową i specjalizacje z całej branży, by tworzyć dla naszych klientów wszechstronne zespoły.

Nasza metoda polega na połączeniu strategii, kreatywności i innowacji, popartych danymi + analizą.

Sektory

H+K oferuje dogłębną wiedzę oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej na temat public relations, które pozwalają nam rozwiązywać dla naszych klientów złożone problemy komunikacyjne.


Przeczytaj więcej

Wiedza specjalistyczna

Świadczymy na rzecz naszych klientów usługi o najwyższej wartości. Niezależnie od naszego podstawowego doświadczenia stale wprowadzamy innowacje, aby pomóc klientom w pokonywaniu wyzwań, przed którymi stają, rozwijając nowe specjalizacje.
Przeczytaj więcej

Produkty

Od znalezienia najwłaściwszych influencerów po pomiar wyników kampanii w czasie rzeczywistym, dysponujemy produktami i narzędziami zapewniającymi, że nasza praca przynosi korzyści naszym klientom. 


Przeczytaj więcej

Nasza sieć

Prosta, wszechstronna i samowystarczalna agencja sieciowa o znaczeniu lokalnym i zasięgu globalnym. 

Skupiamy się na lepszej obsłudze naszych klientów dzięki sprawniejszej, przekraczającej granice i mobilnej sieci, zatrudniającej właściwe osoby, we właściwym miejscu i we właściwym czasie: to nasz priorytet. 

Połączeni w jedno, stworzyliśmy najlepsze praktyki, by pracować jako zjednoczony, sprawny zespół. Współpracujemy, dostarczamy informacji i tworzymy kampanie, które mają lokalne znaczenie i globalny zasięg. 

Różni klienci korzystają w różnym stopniu z naszej sieci. W przypadku niektórych klientów współpracujemy z naszymi kolegami z wielu krajów w ramach planowania kreatywnego; gromadzenia informacji lokalnych; oraz zrozumienia zagadnień kulturowych, co pozwala nam kształtować pomysły. Z kolei w przypadku innych klientów współpracujemy z biurem w celu realizacji konkretnych zleceń na danym rynku lub oferujemy efektywny model „pierścienia i węzła” zapewniający spójną i wysokiej jakości realizację na wielu rynkach. H+K może pełnić funkcję węzła łączącego ponad 80 biur, współpracujących z globalnymi klientami i ich lokalnymi interesariuszami. 

Zobacz nasze biura