Magdalena  Załubska-Król

Magdalena kieruje zespołem, który łączy kompetencje praktyki Technology i Financial Services.

Specjalizuje się w projektach dla instytucji sektora finansowego oraz firm technologicznych aktywnych na tym rynku. Ma niemal 20 lat doświadczenia w pracy zarówno jako wewnętrzny specjalista PR, jak i w roli doradcy zewnętrznego.

Silną stroną Magdaleny jest doświadczenie w projektach z obszaru komunikacji finansowej, M&A i komunikacji zmiany. Łączy wiedzę ekspercką z kompetencjami strategicznymi i umiejętnością zarządzenia złożonymi kampaniami komunikacyjnymi z naciskiem na media relations. Ma doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek (w tym startupów) na rynek finansowy. Projektuje kampanie komunikacji eksperckiej i doradza klientom w sytuacjach kryzysowych. Dzięki wieloletniej pracy z instytucjami rynku finansowego i spółkami publicznymi sprawnie porusza się w zagadnieniach regulacyjnych związanych z ich działalnością.

Przed dołączeniem do zespołu H+K Magdalena przez 10 lat budowała jako wspólnik i partner zarządzający niezależną firmę doradztwa PR, specjalizującą się w obsłudze klientów z sektora finansowego i firm technologicznych. Zespoły prowadzone przez Magdalenę pracowały m.in. dla takich marek jak Bitpanda, BGK, Deutsche Bank, Santander, Haitong Bank, mBank, BIK, BIG, Wonga, MoneyGram, KIR i BLIK.

Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu komunikacji finansowej i relacji inwestorskich na SGH oraz psychologii społecznej na SWPS.