Praca

Do biur firmy Hill+Knowlton Strategies codziennie przybywa 2000 najbardziej inteligentnych, najbardziej wspierających i najlepiej współpracujących pracowników na świecie. 

Nasza wyjątkowo zróżnicowana sieć talentów ściśle współpracuje w celu osiągnięcia sprawdzonych wyników w przypadku niektórych z najbardziej znanych marek na świecie. 

Jako prawdziwie globalna rodzina, żyjemy i pracujemy w ponad 80 biurach na całym świecie, dzięki czemu wykazujemy znajomość unikatowych rynków, na jakich działają nasi klienci. To pozwala na wzajemne uczenie się najlepszych praktyk.

Wierzymy, że każda firma, każda marka i każdy klient mają swoich odbiorców i dziś ci odbiorcy są wyjątkowo ważni. Dysponują mocą obalania dyrektorów zarządzających, zmieniania strategii firmy i marki, wpływania na politykę rządu, niszczenia produktów i powoływania do życia jednorożców.

Domagają się dziś prawdy, przejrzystości i najwyższych standardów postępowania. Dzięki możliwościom naszych pracowników łączymy pasję i kreatywność z dogłębną wiedzą branżową, pomagając naszym klientom w skutecznym angażowaniu odbiorców. Przewidujemy potrzeby i codziennie inspirujemy ludzi wokół nas. 

Od startupów po marki z własną historią, od rolnictwa po przemysł lotniczy i kosmiczny, od finansów po branżę farmaceutyczną i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi – nasi klienci działają we wszystkich sektorach publicznych, prywatnych i niedochodowych i to samo dotyczy naszych pracowników. Nasze kampanie pozwalają wpływać na decydentów, kształtować reputację, zarządzać ryzykiem, angażować interesariuszy i wpływać na wynik finansowy. 

W firmie H+K możesz napisać własną historię. 

Różnorodność + włączenie społeczne 

Firma H+K opiera się na podstawie, jaką jest włączenie społeczne. Dla nas etyka i uczciwość są bardzo ważne. 

Tak jak naszym obowiązkiem jest zapewnienie naszym klientom osobistej mądrości, kreatywności i poradnictwa, naszym obowiązkiem jest także wsłuchiwanie się, uczenie i współpraca.

Akceptujemy naszą różnorodność, gdyż sprawia, że jesteśmy silniejsi, skłonniejsi do podejmowania ryzyka i skuteczniej reagujemy na pojawiające się możliwości. Dlatego też ciągle poszukujemy pracowników, którzy będą inspirować kreatywne i przesycone ciekawością świata rozmowy. Wspólnie rozwijamy się, dzielimy się naszymi doświadczeniami i nadal doskonalimy się w ramach otwartej i opartej na współpracy kultury agencji.

W firmie H+K jesteś jej częścią. 

YouBelong, globalna inicjatywa H+K na rzecz różnorodności, dąży do tego, by każdy pracownik poczuł, że jest częścią firmy i korzystał z inspiracji pozwalającej mu wykorzystać cały potencjał. Reprezentując przekrój pracowników na całym świecie, inicjatywa YouBelong skupia się na trzech filarach: 

  1. przyciąganie + zatrzymywanie najbardziej różnorodnych talentów;  
  2. pomaganie naszym klientom w bardziej efektywnym angażowaniu różnorodnych grup oraz  
  3. rozwój zawodowy ukierunkowany na różnorodność.  

YouBelong uzupełnia działania naszych lokalnych programów różnorodności, takich jak Distinction (USA), EquAll (UK) i Inclusion+ (Kanada), zapewniając, że wszyscy uczymy się od siebie nawzajem, dzieląc się najlepszymi praktykami i dążąc do realizacji wspólnego celu: przyciągnięcia i zatrzymania najbardziej zróżnicowanego, utalentowanego i kreatywnego personelu, jaki tylko można sobie wyobrazić. 

Who do Ontario MPPs follow on Twitter img2

Poznaj naszych pracowników