Facebook: Przestrzeń from Facebook 

Dobre miejsce na mapie Warszawy 

H+K Warsaw pomogło firmie Facebook otworzyć i spopularyzować unikalne miejsce, gdzie niekomercyjne wydarzenia, kreatywne idee i inicjatywy społeczne zainicjowane w sieci nabierają fizycznego wymiaru. Jest to Przestrzeń from Facebook, mieszcząca się w centrum Warszawy, przy ulicy Koszykowej.
Przestrzeń from Facebook odzwierciedla wartości i misję Facebooka. Tutaj pobudzamy do dyskusji i wspieramy swobodną wymianę idei oraz dzielenie się wiedzą. Przestrzeń from Facebook jest otwarta na wszystkich, którzy swoimi działaniami próbują rozwiązywać problemy współczesnego świata – gości m.in. reprezentantów organizacji społecznych, instytucji publicznych i edukacyjnych.

Od dnia inauguracji – w maju 2018 roku – H+K Warsaw jest odpowiedzialne za programowanie tutejszych wydarzeń i ich koordynację, działania public relations oraz prowadzenie komunikacji miejsca na profilu FB oraz Instagramie.

W ciągu pierwszego roku działalności w Przestrzeni from Facebook zrealizowano ponad 350 wydarzeń, które przyciągnęły blisko 15 tysięcy gości. Największym sukcesem naszej kampanii jest fakt, że w rok od inauguracji Przestrzeni możemy stwierdzić, że na stałe zagościła ona na mapie Warszawy, wciąż się rozwija i pozyskuje nowych fanów! Zapraszamy!

Sector: Branża technologiczna
Specialist expertise: Public Affairs
Office: Warszawa

Więcej projektów