Meta Rozmowy, czyli podcast o życiu w cyfrowej rzeczywistości

Pierwszy odcinek podcastu Meta Rozmowy (wtedy jeszcze funkcjonującego pod nazwą Rozmowy Facebooka) ukazał się w sierpniu 2020 roku. Powstał, aby ożywić dyskusję na temat wpływu technologii na biznes, życie zawodowe, a także naszą codzienność i jej różne aspekty.

W przeciągu dwóch lat podcast doczekał się aż 4 sezonów, w których usłyszeć można blisko 80 gości, m.in. Jerzego Bralczyka, Natalię Hatalską, Aleksandrę Przegalińską i Dawida Podsiadłę. Rozmowy dotyczyły wielu nurtujących tematów, ważnych dla współczesnego pokolenia cyfrowego – eksperci dyskutowali m.in. o wolności słowa w internecie, wpływie technologii na nasze samopoczucie, cyfrowym aktywizmie czy przyszłości rozrywki i kultury. Odcinki pojawiały się co dwa tygodnie na wszystkich głównych platformach z podcastami, w tym Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i innych.

H+K Warsaw odpowiadało za całościową realizację projektu w tym opracowanie strategii komunikacji, relacje z gośćmi, prowadzenie komunikacji w kanałach społecznościowych, a także wsparcie logistyczne. Nasz wewnętrzny zespół grafików Warsaw Creative Studio przygotował wszystkie materiały promocyjne.

Sector: Branża technologiczna

Więcej projektów