Metaverse Day

W marcu 2023 roku H+K zrealizowało dla Meta regionalną konferencję Metaverse Day, która na jeden dzień zebrała w Warszawie ponad 150 ekspertów z Europy Środkowo-Wschodniej. W sumie na spotkaniu reprezentowane było 7 krajów. Wydarzenie składało się z trzech bloków tematycznych, skupiających się na rozwoju metawersum, szans i wyzwań z nim związanych, a także przykładach działań przedsiębiorców i twórców z całego regionu.

Wśród ponad 25 panelistów i prelegentów znaleźli się m.in. Benedict Evans, uznany analityk świata technologii, badaczka przyszłości Monika Bielskyte, badaczka AI i profesorka Akademia Leona Koźmińskiego Aleksandra Przegalińska oraz Eliana Bogdan – wielokrotnie nagradzana ilustratorka.

H+K koordynowało realizację całego projektu od pierwotnego pomysłu, wyboru bloków tematycznych, zaproszenia ekspertów oraz gości, aż po promocję w kanałach społecznościowych i współpracę z mediami (w tym zaproszenie i przyjęcie w Warszawie dziennikarzy z krajów całego regionu). Wspólnie z naszym zespołem z Meta Przestrzeni odpowiadaliśmy też za logistykę wydarzenia przy wsparciu agencji eventowej. Nasz wewnętrzny zespół grafików Warsaw Creative Studio przygotował główne elementy graficzne wydarzenia, w tym – główny key visual oraz materiały promocyjne.

Sector: Branża technologiczna

Więcej projektów