W kierunku metawersum: możliwości, obietnice i wyzwania

W ostatnich latach widzimy akcelerację wykorzystania takich technologii jak AR czy VR, które stanowić będą podstawę rozwoju konceptu metawersum, a które już teraz pozwalają na rozwój innowacyjnych rozwiązań. Temat jest złożony i dla wielu w branży nadal może być źródłem wielu pytań. To właśnie dlatego wspólnie z Meta zaprosiliśmy magazyn Press, do stworzenia kompendium wiedzy o immersyjnych technologiach.

Opiekę merytoryczną nad projektem objęła Monika Borycka, analityczka trendów i założycielka TrendRadar, która przeprowadzała rozmowy z twórcami, ekspertami branżowymi i środowiskiem akademickim, aby przeanalizować aktualne praktyki związane z innowacyjnymi technologiami w Polsce.

Raport ukazał się 1 marca 2023 r. Pojawił się jednocześnie w papierowym wydaniu marcowego Press oraz na stronie miesięcznika, gdzie wygenerował ponad 2,3 tys. pobrań.

H+K Warsaw odpowiadało za całościową realizację projektu w tym opracowanie strategii komunikacji, relacje z ekspertami, prowadzenie komunikacji w kanałach społecznościowych, a także wsparcie merytoryczne i redaktorskie. Nasz wewnętrzny zespół grafików Warsaw Creative Studio przygotował główne elementy graficzne raportu, w tym – okładkowy key visual.

Sector: Branża technologiczna

Więcej projektów