Hill+Knowlton Strategies Poland (H+K), jedna z wiodących firm public relations w Polsce, została wyróżniona w SABRE Awards EMEA 2021 – międzynarodowym konkursie branży public relations organizowanym przez PRovoke Media. Agencja uzyskała tytuł 2021 Central & Eastern European Consultancy of the Year.

„Uzyskanie tytułu najlepszej firmy public relations w tak prestiżowym konkursie, jak SABRE Awards EMEA 2021 to dla nas ogromne wyróżnienie. Jest ono świadectwem zaangażowania i profesjonalizmu, jakie każdego dnia cały zespół H+K wkłada w pracę dla naszych Klientów. Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że za nami rok pełen wyzwań, a uznanie największych autorytetów branży z PRovoke Media udowadnia, że poradziliśmy sobie z nimi najlepiej. To także dowód niezwykłej determinacji i talentu wszystkich osób pracujących w H+K, co napawa niewyobrażalną dumą” – mówi Grzegorz Szczepański, CEO w Hill+Knowlton Strategies Poland. 

Nagrody SABRE są jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży public relations na świecie, a H+K została wybrana w drodze wyczerpującego procesu badawczego obejmującego ponad 200 zgłoszeń i spotkań z najlepszymi firmami PR w regionie EMEA