Energetyka + przemysł


Wstecz

Do 2040 roku globalne zużycie energii wzrośnie o 30%. To tyle energii, ile obecnie łącznie zużywają Chiny i Indie. Dlatego globalne firmy poszukują nowych, czystszych źródeł energii i inwestują miliardy dolarów w paliwa alternatywne.

W czasach, kiedy cały świat dąży do niskoemisyjnej przyszłości, komunikacja energochłonnych inwestycji przemysłowych czy firm wykorzystujących w swojej działalności paliwa tradycyjne to duże wyzwanie.  

W H+K na bieżąco śledzimy globalną energetykę oraz krajowe i europejskie ustawodawstwo energetyczne. Na tej bazie proponujemy naszym klientom strategie komunikacji, które wpisują się w aktualne trendy i pozwalają budować silną pozycję marki wśród decydentów, liderów opinii i lokalnych społeczności. Razem z naszymi klientami uczestniczymy w wydarzeniach, podczas których omawiana jest przyszłość polskiej energetyki, i utrzymujemy relacje z dziennikarzami specjalizującymi się w tej tematyce. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania.  

Magazyn The Holmes Report uznał firmę H+K za prawdopodobnie najlepszy zespół konsultantów PR dla branży energetycznej w Europie, a uprzednio uzyskaliśmy tytuł „Green PR Agency of the Year” (Najbardziej ekologicznej agencji PR roku) przyznawany przez BusinessGreen. Jesteśmy dumni z pracy, jaką wykonujemy dla naszych klientów i dbamy o to, aby była ona wykonywana dobrze. 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zobaczyć, jak nasz zespół może stworzyć metody komunikacji, które pomogą Twojej firmie osiągać cele. 

Alicja Lewandowska-Wolińska

Director, Corporate Practice, Client Service Director

Prace powiązane

Aktualności: energetyka + przemysł

Wiedza specjalistyczna

Doradzamy i świadczymy usługi public relations w ramach praktyk sektorowych, które korzystają ze wsparcia wyspecjalizowanych zespołów w obszarach ‘idee+strategia, ‘kreacja treści’ oraz ‘publishing’.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji