Usługi finansowe + profesjonalne


Wstecz

W czasach koniunktury i w trudnych warunkach rynkowych – niezależnie od sytuacji gospodarczej towarzyszymy naszym klientom z sektora finansowego i usług profesjonalnych, skutecznie wspomagając ich w zarządzaniu reputacją.

Ostatnia dekada to dla branży finansowej i usług profesjonalnych okres bezprecedensowych, rewolucyjnych zmian. Skala wyzwań nie zmniejszy się w kolejnych latach. Regulacje, presja konkurencji, oczekiwania klientów, zawrotne tempo wdrażania innowacji – trudno wskazać obszar gospodarki, który mierzy się z tak dużą zmiennością.

Dlatego zapewniamy klientom reprezentującym instytucje finansowe, firmy świadczące usługi profesjonalne, innowacyjne fintechy i firmy technologiczne pracujące z tymi branżami wsparcie konsultantów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie pozwalające budować strategie na miarę tych wyzwań.

Nasz zespół to specjaliści komunikacji korporacyjnej, B2B, public affairs i konsumenckiej. Ta różnorodność pozwala nam rozumieć punkt widzenia wielu grup interesariuszy, do których chcą dotrzeć nasi klienci.

Tworzymy strategie komunikacji, które skutecznie chronią i budują reputację marek. Wiemy, jak prowadzić naszych klientów przez procesy zmiany i skutecznie komunikować się z otoczeniem.

Korzystamy z naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia zespołu, łącząc je z globalnymi zasobami grupy H+K. Nasze działania przynoszą rezultaty – dlatego klienci zostają z nami na długo. 

Magdalena Załubska-Król

Director, New Economy Practice

Prace powiązane

Aktualności: usługi finansowe + profesjonalne

Wiedza specjalistyczna

Doradzamy i świadczymy usługi public relations w ramach praktyk sektorowych, które korzystają ze wsparcia wyspecjalizowanych zespołów w obszarach ‘idee+strategia, ‘kreacja treści’ oraz ‘publishing’.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji