Mobilność + transport


Wstecz

Gospodarka współdzielenia redefiniuje sektor i kształtuje nowe postawy konsumenckie.

Postęp technologiczny i automatyzacja stawiają pod znakiem zapytania przyszłość rynku pracy związanego z transportem. Ocieplenie klimatu stymuluje rozmowę o dekarbonizacji i zrównoważonym rozwoju – rozmowę, w której sercu znajduje się transport.  

W H+K wnikliwie obserwujemy te globalne trendy, ale jednocześnie wsłuchujemy się w lokalny puls miasta – w to, jak nowoczesna mobilność wpisuje się w miejski styl życia oraz jak w dobie postępującej urbanizacji może zwiększać komfort życia i rozwiązywać codzienne problemy, takie jak korki i smog.  

Tę wiedzę przekuwamy w przemyślane działania na rzecz naszych klientów. Dzięki pełnemu przekrojowi narzędzi komunikacyjnych dopasowujemy strategię do realizacji ich celów biznesowych. Każdego dnia pomagamy im w odgrywaniu aktywnej roli w rozmowie o rozwiązywaniu potrzeb transportowych ludzi oraz wspieramy ich relacje z samorządami, instytucjami badawczymi i liderami opinii oraz konsumentami. 

Katarzyna Kamińska

Executive Vice President 

Aktualności: mobilność + transport

Wiedza specjalistyczna

Doradzamy i świadczymy usługi public relations w ramach praktyk sektorowych, które korzystają ze wsparcia wyspecjalizowanych zespołów w obszarach ‘idee+strategia, ‘kreacja treści’ oraz ‘publishing’.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji