Branża technologiczna


Wstecz

W H+K z pasją i ciekawością obserwujemy, jak zmienia nasze otoczenie, a jej rozwój daje możliwości, które kilka lat temu trudno było przewidzieć.

Skumulowany wysiłek intelektualny kilku już pokoleń technologicznych geeków ma decydujący wpływ na to jak funkcjonują gospodarka i współczesne społeczeństwo. 

Dynamiczny rozwój, którego rezultaty są widoczne nie na przestrzeni ludzkiego życia, ale dekady czy nawet kilku lat, przynosi niebezpieczeństwa oraz wyzwania – społeczne, gospodarcze i prawne. Hacking i bezpieczeństwo danych to tylko niektóre z nich. 

Konsultanci H+K wnikliwie obserwują zarówno korzyści, jak i zagrożenia, jakie niesie za sobą rozwój nowych technologii. Dzięki szerokiemu przekrojowi narzędzi komunikacyjnych oraz współpracy z liderami opinii i ośrodkami badawczymi, dopasowujemy strategie naszych Klientów do realizowanych przez nich celów biznesowych. Wiemy, jak mówić o zaawansowanych technologiach w prosty sposób i pomagamy w ich rozumieniu, osadzając je w obecnych i dopiero kształtujących się trendach. 

Katarzyna Kamińska

Executive Vice President 

Prace powiązane

Our Branża technologiczna news + insights

Wiedza specjalistyczna

Doradzamy i świadczymy usługi public relations w ramach praktyk sektorowych, które korzystają ze wsparcia wyspecjalizowanych zespołów w obszarach ‘idee+strategia, ‘kreacja treści’ oraz ‘publishing’.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji