Treść + publikacja


Wstecz

Co to jest strategia treści + publikacji?  
To pytanie, które często słyszymy, i pojęcie to może oznaczać tak wiele różnych rzeczy. W firmie H+K, nasze zespoły ds. strategii treści i publikacji pracują nad tym, z kim tworzymy treści, jaki format jest niezbędny i jaka jest właściwa lokalizacja. Opiera się ona na zachowaniach odbiorców i głębokim zrozumieniu kulturowym tego, dlaczego i jak ludzie dziś konsumują treści. 

Kto? 
Członkowie zespołu wiedzą, kiedy należy tworzyć treści markowe, a kiedy powinny one powstawać we współpracy z wydawcą, społecznością czy liderem merytorycznym. Wiedzą, kiedy uzasadniona jest współpraca z influencerami, i którzy to powinni być influencerzy. Skontaktują Cię z nimi, zapewnią najlepsze praktyki i sprawią, że to partnerstwo wyda owoce. 

Co? 
Wiedzą wszystko na temat materiałów redakcyjnych, długich form, łatwo przystępnych treści, materiałów filmowych, a nawet głosowych. Zaprezentują Ci najnowsze formaty społecznościowe – i wyjaśnią, jak i dlaczego one działają. Będą dzielić się najlepszymi praktykami z ciągle zmieniającego się krajobrazu medialnego i wykażą, dlaczego konsekwentna identyfikacja wizualna we wszystkim, co tworzymy, jest tak kluczowa. 

Gdzie?  
Powiedzą Ci, jak i dlaczego korzystać z różnych kanałów. Stworzą globalne serwisy informacyjne, strategie społeczne, programy marketingowe i wielokanałowe programy marketingowe, które obejmą wszystko, od poczty elektronicznej po Internet. Zapewnią Ci strategiczny punkt widzenia na płatne media i reklamę rodzimą, poinformują, jak zintegrować zachowania związane z wyszukiwaniem i pokażą Ci ścieżkę konsumenta przez wiele punktów kontaktowych. 

Content NEXT 
Nasza drużyna już nie może doczekać się tego, co nastąpi potem. Content NEXT to nasza globalna społeczność korzystających z innowacji twórców treści; to osoby zafascynowane rozwijaniem nowych form treści + publikacji. Nie chodzi tu o śledzenie trendów bez określonego celu, lecz podejmowanie świadomych decyzji opartych na danych, którymi kieruje to, co z czego obecnie korzystają odbiorcy wszelkiego rodzaju. 

Partnerzy nowej generacji – zapewniamy dostęp do wydawców, społeczności i platform generujących badania, a nasza sieć preferowanych partnerów może być szybko aktywowana w razie potrzeby. Od Spotify po TRIBE, od amazon po Vice: znamy ludzi, których należy znać, wiemy, jak z nimi pracować, jak czytać wnioski, jakie są preferowane stawki i nie tylko. 

Oddziaływania nowej generacji – wykorzystujemy inteligentną technologię, aby połączyć naszą globalną sieć wiedzy fachowej influencerów tak, aby nasi klienci mieli natychmiastowy dostęp do odpowiednich ludzi, w odpowiednim miejscu, w sposób zintegrowany. Od naszego portfolio talentów, z którego wybraliśmy głosy przyszłości, po bardziej uznanych influencerów w świecie spraw korporacyjnych, czy nawet armię nano/mikroinfluencerów obywatelskich, możemy się poszczycić bezpośrednimi relacjami z ludźmi, których powinno się znać. 

Formaty nowej generacji – wyjście o krok dalej poza najnowsze formaty, jakie wyodrębniły się z Facebooka, zagłębiamy się w dostosowanie formatów dla klientów i konsumentów i badamy, dlaczego niektóre z nich działają lepiej. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie badań konsumenckich, aby przedstawić globalny punkt widzenia na temat „tego”, w sposób, który jest o wiele efektywniejszy niż informowanie klienta, by „obejrzał film”. 

Prace powiązane

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji