COVID-19 Intelligence + Advisory Communications Team (I-ACT)


Wstecz

Środowisko biznesowe zmienia się pod wpływem epidemii COVID-19. Zadaniem naszych konsultantów I-ACT jest ułatwienie poruszania się w tym nowym świecie poprzez ograniczanie ryzyka, budowanie wizerunku i stymulowanie rozwoju.

Struktura środowiska biznesowego

Aby skutecznie odpowiadać na nowe wyzwania w pracy z klientem, nasi eksperci przeanalizowali strukturę środowiska biznesowego. Kategoryzacja firm w obrębie różnych typologii pozwala naszemu zespołowi wykorzystać specjalistyczną wiedzę i dostosować nasze wsparcie do konkretnych wyzwań, przed którymi stają marki.

Niektóre branże zniknęły lub zostały tymczasowo zawieszone. Jeśli dotyczy to Twojej firmy, zastanów się w jaki sposób opracować strategię jej uzdrowienia, wznowienia działalności oraz skutecznej komunikacji.

Wymagania biznesowe: Wymyśl + Rozpocznij na nowo

Przykłady branż/sektorów: Restauracje, Kina / Rozrywka

Rozwój niektórych branż w trakcie kwarantanny został wstrzymany lub znacząco zwolnił, jednak zostanie szybko wznowiony w przyszłości w nowej formie. Jak zapewnić firmie szybkie wyjście z kryzysu?

Wymagania biznesowe: Odśwież + Wprowadź ponownie na rynek

Przykłady branż/sektorów: Podróże + Turystyka, Linie lotnicze

Jest mało prawdopodobne, aby branże, które musiały dokonać daleko idącej transformacji działalności, wróciły do dawnych sposobów działania. Ewoluowały w kierunku nowych branż, łącząc sprawdzone praktyki z elementami innowacji. Jakie są nowe obszary działalności Twojej firmy i jak się do nich przystosujesz?

Wymagania biznesowe: Wznów + Dostosuj się

Przykłady branż/sektorów: Handel, Sport, Rozrywka

Przyspieszenie technologiczne wpłynęło na znacznie wcześniejszy rozwój niektórych sektorów niż zakładano. Jak przyspieszyć i rozwinąć strategię biznesowo-komunikacyjną wykorzystując nowe możliwości dostępne na rynku?

Wymagania biznesowe: Przyspiesz + Rozwiń

Przykłady branż/sektorów: Sprzedaż online, Komunikacja + Technologia, Komunikacja online, Domowa rozrywka, Usługi dostawcze

W “nowej rzeczywistości” powstają nowe branże. Jak wykorzystamy ich potencjał?

Wymagania biznesowe: Innowacja + Rozwój

Przykłady branż/sektorów: Komunikacja + Technologia

Analiza lokalna + Globalna obserwacja

Firmy muszą zrozumieć nowe otoczenie i odpowiednio reagować, a także wykorzystywać komunikację jako pomoc w sprawnym przystosowaniu się do nowego środowiska biznesowego.

Dzięki globalnej perspektywie oraz wiedzy na temat lokalnych regulacji, nasz zespół I-ACT łączy zagadnienia polityczne i regulacyjne z obserwacjami społecznymi i kulturowymi, bazując na jednej z pięciu typologii.

Plan Forward™

Obok naszych specjalistów z zespołu I-ACT, dysponujemy pakietem produktów i usług Plan ForwardTM, dostosowanych do aktualnych scenariuszy epidemii COVID-19. Pakiet ten może być stosowany łącznie lub selektywnie dla poszczególnych produktów i usług, zarówno dla klientów lokalnych, jak i zagranicznych, w miarę jak ci dostosowują się do zmieniającego się otoczenia.

Opinia eksperta:

Nasi konsultanci I-ACT dostarczają klientom wiedzę i zintegrowane usługi komunikacyjne niezbędne do poruszania się w nowym środowisku biznesowym wynikającym z rozwoju epidemii COVID-19.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem [email protected]

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji