Dane + analiza


Wstecz

Informacje o jednostce Dane + analityka 

Dane to samo sedno interdyscyplinarnego podejścia stosowanego przez firmę H+K. W naszych ośrodkach zatrudniamy analityków i specjalistów ds. pomiarów, pracujących ramię w ramię ze strategami treści i publikacji, reżyserami filmowymi i projektantami – wszyscy skoncentrowani na tych samych, ukierunkowanych na klienta celach. Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie odpowiedniego momentu, aby porozmawiać z odbiorcami docelowymi, zidentyfikować białe plamy danej marki, czy też wykazać wartość kreatywnej komunikacji, praca działu Dane + analityka polega na osadzeniu naszej pracy w danych i informacjach, co pozwala odzwierciedlać naszą obsesję: by zawsze postępować w sposób właściwy dla naszych klientów. 

Zbiorowość pełnych pasji badaczy, analityków i oceniających skupiona wokół sieci H+K – pomaga Ci zrozumieć Twoich odbiorców, odkrywać swoje spostrzeżenia i wykazywać wymierny wpływ. 

Katarzyna Kamińska

Executive Vice President 

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji