Problemy + kryzys


Wstecz

H+K odnosi niezrównane sukcesy w przygotowywaniu, ochronie i obronie marek oraz organizacji.

Chronimy reputację naszych klientów – od globalnych marek, międzynarodowych koncernów i organizacji sektora publicznego po małe, niezależne organizacje – poprzez skrupulatne przygotowanie, indywidualne szkolenia i perfekcyjne reakcje skierowane do szerokiego kręgu odbiorców. Nasz zespół składa się z najlepszych i najstaranniej wybranych osób z branży i cieszy się dużym uznaniem. Mamy ponad 100-letnie doświadczenie w pracy na najwyższych szczeblach zarządzania kryzysowego. Nasz szeroki zasięg globalny oznacza, że szczycimy się szerokim i wszechstronnym doświadczeniem, aby wspierać naszych klientów w reagowaniu na pojawiające się problemy, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i na całym świecie. 

Co robimy:  

Szkolenie kadry kierowniczej – seria skoncentrowanych i ukierunkowanych modułów coachingu dla kadry kierowniczej, zapewniających dokładnie takie umiejętności, jakie są potrzebne w sytuacjach kryzysowych 

Aplikacja Crisis Control  – pojedyncza platforma ze zindywidualizowanymi narzędziami do planowania i reagowania 

FlightSchool+ – internetowy symulator kryzysów, który umożliwia firmom i osobom fizycznym sprawdzenie swoich umiejętności w kontrolowanym środowisku 

Cyber+ – wsparcie strategiczne w zakresie komunikacji w przypadku naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego/danych 

Grzegorz Szczepański

CEO, Poland

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji