Marketing partnerski


Wstecz

Od największych wydarzeń do największych nazwisk, zawsze jesteśmy w centrum akcji. 

Nasz zespół ds. marketingu partnerskiego dysponuje umiejętnościami i wiedzą fachową w zakresie konsultowania się z markami, dysponentami praw i komitetami organizacyjnymi. Takie marki, jak adidas, Gillette i HSBC zaufały ekspertom ds. marketingu i komunikacji w H+K, którzy rozsławili ich kampanie, tworząc i dostarczając najbardziej znane i pionierskie prace w branży.

Nasza oferta jest wielopłaszczyznowym połączeniem wiedzy branżowej i specjalizacji usługowej, sprawdzającym się we wszystkich głównych dyscyplinach sportowych, wydarzeniach i kanałach. Nasz zespół składa się z szerokiego grona ekspertów ze wszystkich platform i dyscyplin, co oznacza, że realizujemy wszelkie ambicje naszych klientów i zawsze koncentrujemy się na osiąganiu pozytywnych skutków biznesowych.

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji