People + Purpose


Wstecz

Uważamy, że marki, których cel społeczny jest zrozumiały dla klientów i które cieszą się większym zaufaniem, są bardziej wartościowe. 

Marki te zatrudniają pracowników, którzy na każdym kroku realizują ich cel społeczny i wcielają go w życie w każdym punkcie, w jakim stykają się z klientami. Ich stabilna marka pracodawcy przyciąga utalentowanych ludzi z własnym poczuciem celu, którzy aktywnie przyczyniają się do rozwoju ich kultury, co z kolei kieruje ich strategią i podejmowaniem decyzji. Gromadzą one sieci popleczników, którzy wykorzystują każdą okazję do wprowadzania innowacji, dzielenia się i interakcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Firmy, które odnoszą największe sukcesy, ufają swoim pracownikom, gdyż wiedzą, że postępują oni właściwie i wiedzą, co powinni robić. Zapewniają im też swobodę, która umożliwia realizację pomysłów. 

Zespół People + Purpose pomaga naszym klientom łączyć kropki między marką a kulturą wewnętrzną tak, aby ich firmy rozwijały się od środka na zewnątrz. Bez względu na to, czy jest to spowodowane zmianami strukturalnymi, rozwojem lub przejęciem, czy też po prostu niskim poziomem zaangażowania, znajdujemy rozwiązania, które łączą ludzi z celem. 

Marki, które odniosły sukces, mają cel 
Pomagamy w definiowaniu celu społecznego i informowaniu o nim pracowników 

Sieci tworzą wartość i napędzają innowacje 
Znajdujemy, tworzymy i rozwijamy sieci wsparcia mierzymy ich wpływ 

Wiara buduje markę 
Tworzymy kampanie mające na celu wewnętrzne rozpalenie Twojej marki i marki pracodawców przyciągające pracowników, jakich potrzebujesz 

Kultura jest siłą napędową strategii i jej realizacji 
Kształtujemy kulturę i wprowadzamy zmiany w czasie rzeczywistym, kierując się naszym modelem publikacji i przejrzystą strategią 

Katarzyna Kamińska

Executive Vice President 

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji