Public Affairs


Wstecz

Nasze kampanie polityczne i public affairs opierają się na danych, analizach i wglądzie. Nasz zespół dysponuje doświadczeniem pozwalającym mu poruszać się w tematach związanych z legislacją, regulacjami i prawnymi i polityką samą w sobie. 

Wspieramy klientów z różnych branż w rozwijaniu strategii etycznych w zakresie public affairs, formułowaniu złożonych argumentów i tworzeniu przekonujących rozwiązań, które poruszają opinię publiczną i polityków. Nasze autorskie narzędzia pomagają nam budować zintegrowane metody sprawozdawczości, jednocześnie mierząc efektywność i wartość strategiczną public affairs. 

Niezależnie od naszego politycznego doświadczenia, ściśle współpracujemy z zespołem nauk behawioralnych H+K, aby zrozumieć i motywować odbiorców politycznych. Współpracujemy również z naszymi ekspertami ds. problemów i kryzysów w celu prognozowania i oceny ryzyka, a także przewidywania wpływu kwestii politycznych. 

Poradnictwo związane z Brexitem  

W firmie H+K wiemy, że niepewność spowodowana decyzją Wielkiej Brytanii o opuszczeniu UE wpływa na decyzje biznesowe. Dlatego też powołaliśmy nasz zespół doradców ds. Brexitu, aby pomóc Ci w zrozumieniu i poruszaniu się pośród nowych zasad i w nowym krajobrazie politycznym. Nasz globalny zespół ekspertów może dostosować program działań mających na celu wsparcie Ciebie i Twojej firmy. 

Jarosław Sutarzewicz

Director, Public Affairs & Defense

Prace powiązane

Aktualności: Public Affairs

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji