Purpose Consulting


Wstecz

Praca w oparciu o model 3P pozwala nam proponować klientom rozwiązania i narracje, które angażują odbiorców oraz pozwalają im na zbudowanie trwałej więzi z ich konsumentami. 

Rozmawiamy bezpośrednio z odbiorcami naszych klientów, od interesariuszy i polityków, po nastolatków i ich rodziców. Granice między różnymi kategoriami komunikacji rozmyły się i dziś można dostrzec mniejsze zróżnicowanie między komunikacją B2B a B2C, znajdujemy się w medialnym agnostycznym świecie komunikacji Business to Human (B2H).  

W firmie H+K opracowaliśmy model komunikacji ukierunkowanej na cel społeczny, który stawia Purpose w centrum wszystkich Twoich działań komunikacyjnych. Rozwijamy kreatywne platformy, które stają się dla nas tłem do budowania angażujących opowieści.  

Nasze pomysły sprawdzą się w mediach własnych, tradycyjnych i współdzielonych, jak również przestrzeni z treściami użytkowników i zapewnią, że wszystkie Twoje metody komunikacji będą współpracować ze sobą w celu zbudowania dynamiki, a nie krótkotrwałego wzrostu świadomości. 

Cel społeczny  

Powód, dla którego istniejesz i dziedzictwo, jakie stworzysz na świecie. 

  • Racjonalne myślenie 
  • Dlaczego jest to ważne 
  • Emocje 

Platforma kreatywna  

Platforma kreatywna; wątek, który łączy wszystkie Twoje metody komunikacji. 
Jest jak most czy soczewka. Dzięki niej marka zyskuje wydźwięk i staje się istotna tu i teraz. 

Łuki opowieści 

To tematy opowieści, kierowanych do różnych grup docelowych oraz w różnych kanałach komunikacji.

Grzegorz Szczepański

CEO, Poland

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji