Studio


Wstecz

Studio to połączona w sieć grupa studiów kreatywnych i projektowych zlokalizowanych w całej firmie H+K. Od Nowego Jorku po Londyn, od São Paulo po Toronto, nasze studia wcielają w życie kampanie komunikacyjne, które tworzymy dla naszych klientów. 

Nasze Studia to samo sedno podejścia H+K. Znajdziesz tu strategów treści + specjalistów w dziedzinie publikacji, którzy współpracują z reżyserami filmowymi, twórcami treści pracującymi z planistami cyfrowymi i analitykami danych pracującymi z projektantami – wszystkich skoncentrowanych na tych samych celach ukierunkowanych na klienta. Niezależnie od tego, czy chodzi o stworzenie nowej tożsamości, pełnometrażowego filmu dokumentalnego, stoiska wystawienniczego czy też najnowszych interaktywnych doświadczeń, studio stawia na inteligentne pomysły dostarczane z najwyższym poziomem wiedzy fachowej w dziedzinie rzemiosła i produkcji. 

Tożsamość marki 

Od startupu po firmę notowaną na FTSE 100: wszystko może wymagać czasem przekształcenia marki; zmiany odbiorcy, zmian kulturowych, nowego dyrektora zarządzającego lub wkroczenia na nowe rynki.  
 
Nasza praca obejmuje zarówno kampanie tożsamościowe dotyczące wprowadzania produktów na rynek, jak i kompletne przekształcenia marek dla korporacji, prowadzenie programów zmian oraz reorganizację wszelkiego rodzaju startupów i MŚP. 

Treści marki  

Nasze treści marki przedstawiają nasze pomysły światu. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami w dziedzinie treści + publikowania zapewniamy pojawienie się właściwych treści w odpowiednim miejscu i czasie. 

Praca naszych zespołów przybiera różne formy: od krótkich treści, przez wpisy w mediach społecznościowych, treści średniej wagi mające na celu podtrzymanie konwersacji, aż po dłuższe formy, jak reklamy, filmy dokumentalne o markach i materiały filmowe. 

Doświadczenia związane z marką 

Polecając marki 75% ludzi robi to wyłącznie w przypadku marek zapewniających im wyjątkowe wrażenia osobiste. Tworzymy wrażenia, które ludzie zapamiętują, projektując doświadczenia fizyczne, które ludzie sprawdzają i pomysły cyfrowe, które udostępniają. 

Od doświadczeń na urządzeniach mobilnych po witryny internetowe, uroczyste premiery, wystawy i imprezy okazjonalne, po globalne tournée naszych zespołów projektowych i producentów zrealizowanie w celu zapewnienia wrażeń na całym świecie. 

Studia Globalne H+K 

Berlin. Dallas. DubajLondynMadrytMediolanNowy Jork. Oslo. São Paulo. Szanghaj. Warszawa. 

Więcej informacji na temat Studiów Globalnych można poznać odwiedzając portfolio Studiów Globalnych.   

Sektory

H + K zapewnia głęboką wiedzę branżową w połączeniu ze specjalistycznymi obszarami wiedzy specjalistycznej. Rozumiemy ekosystem naszych klientów i jak zaangażować ich odbiorców.
Więcej informacji

Produkty

Za wszystkimi naszymi pomysłami i strategiami komunikacji stoi głębokie zrozumienie danych, kreatywność, innowacje i mistrzowskie opowiadanie historii.
Więcej informacji