Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół działu Corporate w obszarze finansowym i energetycznym. Magdalena Załubska-Krół awansowała na stanowisko dyrektorskie, a Aleksandra Felczak objęła funkcję Associate.

Magdalena Załubska-Krół dołączyła do grona dyrektorów Hill+Knowłton Strategies. Jako Director kieruje zespołem Financial Services w Hill+Knowlton Strategies. Specjalizuje się w projektach dla instytucji sektora finansowego oraz firm technologicznych aktywnych na rynku. Ma niemal 20 lat doświadczenia w pracy zarówno jako wewnętrzny specjalista PR, jak i w roli doradcy zewnętrznego. Prowadzi projekty komunikacji M&A, kreowania nowych marek na rynku finansowym (w tym start-upów), projektuje długofalowe kampanie komunikacji eksperckiej i doradza klientom w sytuacjach kryzysowych. Na co dzień doradza takim klientom jak BitPanda, VRG, Mindgram, ING.

Aleksandra Felczak awansowała natomiast w dziale Corporate na stanowisko Associate. Z Public Relations związana jest od ponad 8 lat. W Hill+Knowlton Strategies Aleksandra wspiera głównie klientów z sektora energetycznego i zdrowotnego. Obecnie pełni funkcję client lead & hub coordinator w projekcie realizowanym dla Westinghouse, globalnego dostawcy technologii jądrowych. Ma doświadczenie w rozwijaniu relacji z mediami dla DaVita, prywatnej sieci stacji dializ i poradni nefrologicznych. Aleksandra wspierała również działania z zakresu polityki publicznej dla Facebooka i Komisji Europejskiej, inicjatywy pro bono (np. #zgłoś.to dla Biura Rzecznika Praw Obywatelskich) a także koordynowała międzynarodowy projekt dla FamiCord, największego banku krwi pępowinowej w Europie.

Hill+Knowlton Strategies to globalna agencja PR od lat zajmująca czołowe miejsca w rankingach branżowych. W Polsce H+K zatrudnia ponad 50 konsultantów, a kampanie firmy zdobyły uznanie jurorów najważniejszych konkursów branżowych jak Cannes Lions, SABRE, European Excellence Awards i Złote Spinacze. W 2021 roku Hill+Knowlton Strategies Poland została wyróżniona tytułem Najlepszej firmy public relations w Europie Środkowo-Wschodniej przez magazyn PRovoke.